MJ Jedwabne - kostka brukowa

produkcja-1989

Oferty pracy - praca przy linii produkcyjnej

Oferujemy rozwojową pracę w bezpiecznym środowisku pracy.
Rekrutacja 2024

W związku z uruchamianiem nowego zakładu produkcyjnego zatrudnimy pracowników na stanowiska:

- pracownik fizyczny,

- operator urządzeń produkcyjnych,

- operator wózka widłowego.

 

Zostań naszym współpracownikiem przechodząc 3 proste etapy:

Etap 1 - krótka rozmowa kwalifikacyjna. Podczas rozmowy kandydat ma szansę zapoznać się z oferowanymi warunkami pracy, możliwymi do zdobycia umiejętnościami i uprawnieniami, a my mamy możliwość poznać potrzeby i zamiary zawodowe kandydata.

Etap 2 - badania i okres próbny. Kandydat wykonuje obowiązkowe badania lekarskie na nasz koszt i podejmuje pracę na wybranym stanowisku na okres próbny. Okres próbny służy zapoznaniu się kandydata ze środowiskiem pracy i pomaga w podjęciu decyzji, czy i na którym stanowisku kandydat chce pracować.

Etap 3 - okres nauki stanowiska w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony. Po zakończeniu okresu próbnego strony podejmują decyzję w sprawie zawarcia umowy na czas nieokreślony. Na początku pracownik pracuje pod nadzorem bardzo doświadczonych kolegów, na których wsparcie może liczyć zawsze podczas samodzielnej już pracy.

 

Poszukujemy kandydatów na wszystkie stanowiska! Szukamy pracowników na stałe! Oferujemy dużą swobodę decyzyjną i permanentny rozwój zawodowy.

Praca w Kaimach, 18-420 Jedwabne.

 

Dzwoń na numer +48 600 322 322 lub +48 602 36 78 46 w godzinach 7-16, lub aplikuj na adres e-mail mj@mj.com.pl oraz biuro@mj.com.pl .

Zapraszamy! Z nami poczujesz się jak u siebie!

 

2022-07-19 14:36 Opublikował: Administrator

Wyszukiwarka

Informujemy, że, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszystkie zdjęcia, rysunki i inne utwory obecne na niniejszej stronie internetowej, są własnością autora i podlegają ochronie prawnej. Kto wykorzystuje je w sposób niezgodny z ustawą, w szczególności bez zgody autora, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.