MJ Jedwabne - kostka brukowa

produkcja-1989

Czyszczenie kostki brukowej środkiem Reinit-R

Usuwanie resztek zapraw cementowych, tynków, nalotów i innych zabrudzeń.

Do usuwania resztek zaprawy, nalotów cementowych, wykwitów wapiennych i innych zabrudzeń powierzchniowych, służy środek REINIT-R.
REINIT-R jest płynnym środkiem do czyszczenia na bazie kwasu organicznego o dużym stężeniu. Można go stosować bez obaw nawet na powierzchniach mających styczność z artykułami spożywczymi i wodą pitną. REINIT-R jest całkowicie lotny i dlatego nie pozostają po nim żadne resztki.
Producent: Schomburg.

UWAGA! Po czyszczeniu preparatem, na betonie mogą zostać nietrwałe rozjaśnienia (plamy) w wyniku osadzania się na betonie wytrawionego materiału. Nie jest to świadectwem, jak się może wydawać, "blaknięcia koloru" (kostka betonowa jest barwiona w masie). Plamy te zanikną pod wpływem warunków atmosferycznych lub można je wyczyścić, na przykład, szorując mokrym czystym piaskiem.
Zaleca się używanie środka Reinit-R tylko w miejscach zabrudzonych.
Czyszczenie dużych fragmentów dopiero ułożonej kostki brukowej, która ma typowe dla świeżego betonu cechy wizualne, takie jak wykwity lub różnice w odcieniach, jest pozbawione sensu.


REINIT-R -cena oraz informacje dotyczące zakupu

REINIT-R -karta techniczna
Czyszczenie i renowacja betonu -folder producenta (Schomburg)

Opakowania:
kanister 25 kg
pojemnik 10 kg
pojemnik 1 kg

Napisz do nas: mj@mj.com.pl.

Kostka brukowa, płyty - ceny.

Płyta brukowa Amstel, inne elementy brukowe - zdjęcia.

Układanie kostki brukowej: Łomża, Zambrów, Wysokie Mazowieckie, Kolno, Pisz, Ostrołęka, Grajewo, Ełk, Białystok, Brańsk, Suwałki, Augustów - zapytaj o wykonawcę: mj@mj.com.pl .

 

 

Załączniki

  1. lakiery i impregnaty
  2. Reinit-R
2006-02-27 10:44 Opublikował: Administrator

Wyszukiwarka

Informujemy, że, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszystkie zdjęcia, rysunki i inne utwory obecne na niniejszej stronie internetowej, są własnością autora i podlegają ochronie prawnej. Kto wykorzystuje je w sposób niezgodny z ustawą, w szczególności bez zgody autora, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.